Selected image for ADIDAS Комплет машки тренерки AEROREADY ESSENTIALS 3

ADIDAS Комплет машки тренерки AEROREADY ESSENTIALS 3

Deus Sport
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Комплет машки тренерки
• Материјал: 52% памук, 48% рециклиран полиестер француски тери

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
EQNIBV7MED

EAN /   код

EAN /   код
AN5QKIAGNQ
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Комплет машки тренерки
• Материјал: 52% памук, 48% рециклиран полиестер француски тери

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
EQNIBV7MED

EAN /   код

EAN /   код
AN5QKIAGNQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.