Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Ново
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Ново
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS
Slike ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS

ADIDAS Комплет машки тренерки M 3S FT TT TS

Deus Sport
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Комплет машки тренерки
Наследството на adidas во спортската облека е целосно прикажано во adidas ESSENTIALS TRACKSUIT машките тренерки. Овие дводелни тренерки можат да се комбинираат и поединечно, бидејќи даваат едноставен, опуштен изглед погоден за сите прилики од изгрејсонце до зајдисонце. AEROREADY ткаенината која ја отстранува влагата е тука за да ве одржува суви цел ден
• Модел: regular fit
• Џебови
• 3 риги
• Мало adidas лого
• AEROREADY за апсорпција на влага
• Горен дел: исправена крагна и патент со целосна должина
• Материјал: 52% памук, 48% рециклиран полиестер француски тери
• Боја: темно сина
• Код на производ: GK9977

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
8FE5BNF131

EAN /   код

EAN /   код
ANPPKIA7XE
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Комплет машки тренерки
Наследството на adidas во спортската облека е целосно прикажано во adidas ESSENTIALS TRACKSUIT машките тренерки. Овие дводелни тренерки можат да се комбинираат и поединечно, бидејќи даваат едноставен, опуштен изглед погоден за сите прилики од изгрејсонце до зајдисонце. AEROREADY ткаенината која ја отстранува влагата е тука за да ве одржува суви цел ден
• Модел: regular fit
• Џебови
• 3 риги
• Мало adidas лого
• AEROREADY за апсорпција на влага
• Горен дел: исправена крагна и патент со целосна должина
• Материјал: 52% памук, 48% рециклиран полиестер француски тери
• Боја: темно сина
• Код на производ: GK9977

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
8FE5BNF131

EAN /   код

EAN /   код
ANPPKIA7XE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.