0 thumbnail image for ADIDAS Маица машка CHAIN NET G T
1 thumbnail image for ADIDAS Маица машка CHAIN NET G T
2 thumbnail image for ADIDAS Маица машка CHAIN NET G T
Selected image for ADIDAS Маица машка CHAIN NET G T
Selected image for ADIDAS Маица машка CHAIN NET G T
Selected image for ADIDAS Маица машка CHAIN NET G T

ADIDAS Маица машка CHAIN NET G T

Deus Sport
1.590 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
1.272ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Маица машка CHAIN NET G T

Спецификации:
Пол: Машки
Боја: Бела
Материјал: 100% Памук
Подгрупа: Маици
Спорт: Кошарка

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
IYG5F8DO7S

EAN /   код

EAN /   код
ANBNKD9F7M
1.590 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
1.272ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Маица машка CHAIN NET G T

Спецификации:
Пол: Машки
Боја: Бела
Материјал: 100% Памук
Подгрупа: Маици
Спорт: Кошарка

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
IYG5F8DO7S

EAN /   код

EAN /   код
ANBNKD9F7M
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.