0 thumbnail image for ADIDAS Маица машка IC9354 XL M 3S SJ T
1 thumbnail image for ADIDAS Маица машка IC9354 XL M 3S SJ T
2 thumbnail image for ADIDAS Маица машка IC9354 XL M 3S SJ T
Selected image for ADIDAS Маица машка IC9354 XL M 3S SJ T
Selected image for ADIDAS Маица машка IC9354 XL M 3S SJ T
Selected image for ADIDAS Маица машка IC9354 XL M 3S SJ T

ADIDAS Маица машка IC9354 XL M 3S SJ T

Deus Sport
1.690 ДЕНЗаштеда 338 ДЕН
1.352ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Материјал: 100% памук

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
9DG5FR4YWW

EAN /   код

EAN /   код
ANWOKD9CBT
1.690 ДЕНЗаштеда 338 ДЕН
1.352ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Материјал: 100% памук

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
9DG5FR4YWW

EAN /   код

EAN /   код
ANWOKD9CBT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.