0 thumbnail image for ADIDAS Маица машка M LIN SJ T
1 thumbnail image for ADIDAS Маица машка M LIN SJ T
2 thumbnail image for ADIDAS Маица машка M LIN SJ T
Selected image for ADIDAS Маица машка M LIN SJ T
Selected image for ADIDAS Маица машка M LIN SJ T
Selected image for ADIDAS Маица машка M LIN SJ T

ADIDAS Маица машка M LIN SJ T

Deus Sport
1.390 ДЕНЗаштеда 278 ДЕН
1.112ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ADIDAS Маица машка M LIN SJ T

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
SNG5F0Q7AW

EAN /   код

EAN /   код
ANROKD96YH
1.390 ДЕНЗаштеда 278 ДЕН
1.112ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Маица машка M LIN SJ T

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
SNG5F0Q7AW

EAN /   код

EAN /   код
ANROKD96YH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.