0 thumbnail image for ADIDAS Маица машка M SL SJ T
1 thumbnail image for ADIDAS Маица машка M SL SJ T
2 thumbnail image for ADIDAS Маица машка M SL SJ T
Selected image for ADIDAS Маица машка M SL SJ T
Selected image for ADIDAS Маица машка M SL SJ T
Selected image for ADIDAS Маица машка M SL SJ T

ADIDAS Маица машка M SL SJ T

Deus Sport
1.390 ДЕНЗаштеда 278 ДЕН
1.112ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Материјал: 100% памук

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
GNG5FXGTL3

EAN /   код

EAN /   код
ANTPKD9Y64
1.390 ДЕНЗаштеда 278 ДЕН
1.112ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Материјал: 100% памук

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
GNG5FXGTL3

EAN /   код

EAN /   код
ANTPKD9Y64
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.