Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD

ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD

MODELS SHOES & SPORT
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 02/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Тегет

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Тегет
• Материјал: Памук

• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
2DJFFNP57S

EAN /   код

EAN /   код
ANCX6VD7K6
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 02/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Тегет
• Материјал: Памук

• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
2DJFFNP57S

EAN /   код

EAN /   код
ANCX6VD7K6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.