Slike ADIDAS Машки дуксер M BL3S FL HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL3S FL HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL3S FL HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL3S FL HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL3S FL HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL3S FL HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL3S FL HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL3S FL HD

ADIDAS Машки дуксер M BL3S FL HD

MODELS SHOES & SPORT
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Зелена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Зелено
• Материјал: Памук

• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
0OJFFLLUB5

EAN /   код

EAN /   код
AN1Y6VDPVI
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Зелено
• Материјал: Памук

• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
0OJFFLLUB5

EAN /   код

EAN /   код
AN1Y6VDPVI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.