Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M CB HD

ADIDAS Машки дуксер M CB HD

MODELS SHOES & SPORT
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Црна
• Материјал: Памук
• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
CVJFF7CWJ3

EAN /   код

EAN /   код
ANWV6VDLT3
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Црна
• Материјал: Памук
• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
CVJFF7CWJ3

EAN /   код

EAN /   код
ANWV6VDLT3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.