0 thumbnail image for ADIDAS Машки дуксер M FEELCOZY HD
1 thumbnail image for ADIDAS Машки дуксер M FEELCOZY HD
2 thumbnail image for ADIDAS Машки дуксер M FEELCOZY HD
Selected image for ADIDAS Машки дуксер M FEELCOZY HD
Selected image for ADIDAS Машки дуксер M FEELCOZY HD
Selected image for ADIDAS Машки дуксер M FEELCOZY HD

ADIDAS Машки дуксер M FEELCOZY HD

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

ADIDAS Машки дуксер M FEELCOZY HD

 • Тип на производ: Дуксер
 • Продуцент: Adidas
 • Возрасна група: Мажи
 • Материјал: Памук, полиестер
 • ЕКО материјали: Да
 • Боја: Беж

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.53 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
56T65DSYP3

EAN /   код

EAN /   код
ANHSJ1354I
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Машки дуксер M FEELCOZY HD

 • Тип на производ: Дуксер
 • Продуцент: Adidas
 • Возрасна група: Мажи
 • Материјал: Памук, полиестер
 • ЕКО материјали: Да
 • Боја: Беж

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.53 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
56T65DSYP3

EAN /   код

EAN /   код
ANHSJ1354I
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.