0 thumbnail image for ADIDAS Машки папучи Adilette Shower Slides
1 thumbnail image for ADIDAS Машки папучи Adilette Shower Slides
2 thumbnail image for ADIDAS Машки папучи Adilette Shower Slides
Selected image for ADIDAS Машки папучи Adilette Shower Slides
Selected image for ADIDAS Машки папучи Adilette Shower Slides
Selected image for ADIDAS Машки папучи Adilette Shower Slides

ADIDAS Машки папучи Adilette Shower Slides

Deus Sport
1.690 ДЕНЗаштеда 338 ДЕН
1.352ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

ADIDAS Машки папучи Adilette Shower Slides

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
46.0

Ананас ID

Шифра на производот
NLS1IGO5GT

EAN /   код

EAN /   код
AN5COPGYV2
1.690 ДЕНЗаштеда 338 ДЕН
1.352ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Машки папучи Adilette Shower Slides

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
46.0

Ананас ID

Шифра на производот
NLS1IGO5GT

EAN /   код

EAN /   код
AN5COPGYV2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.