Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0
Slike ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0

ADIDAS Машки патики BREAKNET 2.0

Deus Sport
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Аdidas BREAKNET 2.0 е машка lifestyle патика инспирирана од тенисот која го комбинира најдоброто од минатото и сегашноста и е подготвена за иднината. Внесете винтиџ вибрации во вашиот стил со овие патики. Мазни линии, плиток профил и чист дизајн. Сè е јасно, тоа е чиста тениска ДНК. Горниот дел од синтетичка кожа совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на adidas кое јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон добро се лепи и дава сигурност на вашиот чекор.

Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Чисти линии
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на Adidas
 • Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
DPW659DPPV

EAN /   код

EAN /   код
ANLOJ13BE6
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Аdidas BREAKNET 2.0 е машка lifestyle патика инспирирана од тенисот која го комбинира најдоброто од минатото и сегашноста и е подготвена за иднината. Внесете винтиџ вибрации во вашиот стил со овие патики. Мазни линии, плиток профил и чист дизајн. Сè е јасно, тоа е чиста тениска ДНК. Горниот дел од синтетичка кожа совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на adidas кое јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон добро се лепи и дава сигурност на вашиот чекор.

Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Чисти линии
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на Adidas
 • Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
DPW659DPPV

EAN /   код

EAN /   код
ANLOJ13BE6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.