Slike ADIDAS Машки патики BUTY ACE 16.4 STREET
Ново
Slike ADIDAS Машки патики BUTY ACE 16.4 STREET
Ново

ADIDAS Машки патики BUTY ACE 16.4 STREET

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за фудбал

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
0URX4L66ZT

EAN /   код

EAN /   код
ANJHK03ENP
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за фудбал

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
0URX4L66ZT

EAN /   код

EAN /   код
ANJHK03ENP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.