Selected image for ADIDAS Машки патики Daily 2.0 'Grey'

ADIDAS Машки патики Daily 2.0 'Grey'

Deus Sport
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Боја-Сива

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
2JRX4PVP5N

EAN /   код

EAN /   код
ANFEK034YM
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Боја-Сива

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
2JRX4PVP5N

EAN /   код

EAN /   код
ANFEK034YM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.