0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја
Selected image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја
Selected image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја
Selected image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја
Selected image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја
Selected image for ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја

ADIDAS Машки патики EQ21 RUN GY2195 сива боја

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
5.400ДЕН

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

АДИДАС е лидер на европскиот пазар за спортска опрема. Оваа германска компанија го добила името по нејзиниот основач Адолф Ади Даслер и е препознатлива на пазарот на спортски обувки за сите водечки спортови: фудбал, кошарка, трчање, како и по квалитетна спортска облека и додатоци. Брендот Адидас има мисија да стане најдобар светски спортски бренд на полето на фудбалот со слоганот Impossible is nothing, а во светот на кошарката со слоганот Believe In Five. Логото на компанијата е претставено со три паралелни линии. Adidas создаде некои од најпознатите спортски модели и линии: Adidas Superstar, Adidas Top Ten, Adidas Beckenbauer, Adidas Universal и Adidas Smith, кои сè уште се меѓу најпопуларните и најпродаваните производи на Adidas. Таа е носител на иновациите во индустријата за спортска опрема. Иновативни технологии кои се применуваат и во производството на обувки и во производството на текстил за сите временски услови и сезони: Boost, ClimaHeat, ClimaCool се само некои од нив.
Должината на шарата е 26,7 см.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43 1/3

Материјал

Материјал за крампон
ИД

Ананас ID

Шифра на производот
8EKP922KVQ

EAN /   код

EAN /   код
4065427450421
5.400ДЕН

Опис на производот

АДИДАС е лидер на европскиот пазар за спортска опрема. Оваа германска компанија го добила името по нејзиниот основач Адолф Ади Даслер и е препознатлива на пазарот на спортски обувки за сите водечки спортови: фудбал, кошарка, трчање, како и по квалитетна спортска облека и додатоци. Брендот Адидас има мисија да стане најдобар светски спортски бренд на полето на фудбалот со слоганот Impossible is nothing, а во светот на кошарката со слоганот Believe In Five. Логото на компанијата е претставено со три паралелни линии. Adidas создаде некои од најпознатите спортски модели и линии: Adidas Superstar, Adidas Top Ten, Adidas Beckenbauer, Adidas Universal и Adidas Smith, кои сè уште се меѓу најпопуларните и најпродаваните производи на Adidas. Таа е носител на иновациите во индустријата за спортска опрема. Иновативни технологии кои се применуваат и во производството на обувки и во производството на текстил за сите временски услови и сезони: Boost, ClimaHeat, ClimaCool се само некои од нив.
Должината на шарата е 26,7 см.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43 1/3

Материјал

Материјал за крампон
ИД

Ананас ID

Шифра на производот
8EKP922KVQ

EAN /   код

EAN /   код
4065427450421
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.