0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M
Selected image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M
Selected image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M
Selected image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M
Selected image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M
Selected image for ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M

ADIDAS Машки патики GALAXY 6 M

Deus Sport
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:

Големина

Опис на производот

Машки патики за трчање
Материјал
Лице: Синтетика-Текстил
Постава: Текстил
Ѓон: Гума
Боја-Црвена

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
43 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
M93ISNJ8X1

EAN /   код

EAN /   код
AN9MTQR42H
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки патики за трчање
Материјал
Лице: Синтетика-Текстил
Постава: Текстил
Ѓон: Гума
Боја-Црвена

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
43 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
M93ISNJ8X1

EAN /   код

EAN /   код
AN9MTQR42H
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.