0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики GRAND COURT TD GW9250 бели
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики GRAND COURT TD GW9250 бели
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики GRAND COURT TD GW9250 бели
Selected image for ADIDAS Машки патики GRAND COURT TD GW9250 бели
Selected image for ADIDAS Машки патики GRAND COURT TD GW9250 бели
Selected image for ADIDAS Машки патики GRAND COURT TD GW9250 бели

ADIDAS Машки патики GRAND COURT TD GW9250 бели

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
4.800 ДЕНЗаштеда 2.310 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ: Тренерите на Adidas Grand Court TD се направени од висококвалитетни материјали, вклучително и синтетичка кожа, што ги прави издржливи и долготрајни.
• ДИЗАЈН: Класичен и препознатлив, овој модел му оддава почит на ретро стилот со модерни детали, вклучувајќи ги иконите три ленти кои го симболизираат брендот Адидас.
• КОМФОРТ: Удобноста е на високо ниво благодарение на мекиот ѓон кој обезбедува одлично држење и амортизирање, идеално за секојдневно носење.
• ОДРЖЛИВОСТ: еколошката свест е во срцето на овој модел, со горен дел кој содржи најмалку 50% рециклиран материјал, што ги прави еколошки свесен избор.
• СЕЛУРНОСТ: овие патики се совршени за различни прилики, од спортски активности до секојдневен изглед, обезбедувајќи стил и функционалност на секој чекор.

Машките патики Adidas Grand Court TD се вистинскиот избор за оние кои го ценат квалитетот и стилот. Изработени со грижа, овие патики комбинираат класичен изглед со современи детали, што ги прави совршен додаток на секоја гардероба. Синтетичката кожа не само што обезбедува издржливост, туку и елеганција, додека иконите три ленти го додаваат препознатливиот печат на брендот Адидас.

Удобноста е клучна, а мекиот ѓон обезбедува вашите стапала да останат потпрени и удобни во текот на целиот ден. Без разлика дали трчате низ град или уживате во релаксиран викенд, овие патики ќе ви бидат сигурен придружник. Покрај тоа, нивната конструкција вклучува еколошки свесни материјали, што значи дека ќе пешачите со помало влијание врз околината.

Adidas Grand Court TD патиките се повеќе од обични чевли, тие се израз на вашиот стил и вредност. Носете ги со гордост, знаејќи дека сте избрале производ што ја одразува вашата љубов кон спортот и грижата за планетата. Универзални и прилагодливи, овие патики ќе ве придружуваат во сите авантури што ве очекуваат.

Не пропуштајте ја шансата да го надградите вашиот стил и удобност со патиките Adidas Grand Court TD. Посетете ја нашата страница и откријте како можете лесно да го освежите вашиот изглед и истовремено да ја поддржите одржливата мода. Вашите чекори никогаш не изгледале подобро!

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Виетнам
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
SMKP96XUYV

EAN /   код

EAN /   код
4065427839776
4.800 ДЕНЗаштеда 2.310 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ: Тренерите на Adidas Grand Court TD се направени од висококвалитетни материјали, вклучително и синтетичка кожа, што ги прави издржливи и долготрајни.
• ДИЗАЈН: Класичен и препознатлив, овој модел му оддава почит на ретро стилот со модерни детали, вклучувајќи ги иконите три ленти кои го симболизираат брендот Адидас.
• КОМФОРТ: Удобноста е на високо ниво благодарение на мекиот ѓон кој обезбедува одлично држење и амортизирање, идеално за секојдневно носење.
• ОДРЖЛИВОСТ: еколошката свест е во срцето на овој модел, со горен дел кој содржи најмалку 50% рециклиран материјал, што ги прави еколошки свесен избор.
• СЕЛУРНОСТ: овие патики се совршени за различни прилики, од спортски активности до секојдневен изглед, обезбедувајќи стил и функционалност на секој чекор.

Машките патики Adidas Grand Court TD се вистинскиот избор за оние кои го ценат квалитетот и стилот. Изработени со грижа, овие патики комбинираат класичен изглед со современи детали, што ги прави совршен додаток на секоја гардероба. Синтетичката кожа не само што обезбедува издржливост, туку и елеганција, додека иконите три ленти го додаваат препознатливиот печат на брендот Адидас.

Удобноста е клучна, а мекиот ѓон обезбедува вашите стапала да останат потпрени и удобни во текот на целиот ден. Без разлика дали трчате низ град или уживате во релаксиран викенд, овие патики ќе ви бидат сигурен придружник. Покрај тоа, нивната конструкција вклучува еколошки свесни материјали, што значи дека ќе пешачите со помало влијание врз околината.

Adidas Grand Court TD патиките се повеќе од обични чевли, тие се израз на вашиот стил и вредност. Носете ги со гордост, знаејќи дека сте избрале производ што ја одразува вашата љубов кон спортот и грижата за планетата. Универзални и прилагодливи, овие патики ќе ве придружуваат во сите авантури што ве очекуваат.

Не пропуштајте ја шансата да го надградите вашиот стил и удобност со патиките Adidas Grand Court TD. Посетете ја нашата страница и откријте како можете лесно да го освежите вашиот изглед и истовремено да ја поддржите одржливата мода. Вашите чекори никогаш не изгледале подобро!

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Виетнам
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
SMKP96XUYV

EAN /   код

EAN /   код
4065427839776
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.