0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE

ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE

Deus Sport
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Редовно вклопување
Затворање со чипка
Горен дел од синтетичка кожа
Ублажено чувство
Текстилна постава
ЕВА чорапи
Гумен надворешен ѓон
Боја на производот: Јадро црна / Основна црна / Облак бела
Шифра на производ: GY4727

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
HUQX4SP62L

EAN /   код

EAN /   код
AN9CK034SN
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Редовно вклопување
Затворање со чипка
Горен дел од синтетичка кожа
Ублажено чувство
Текстилна постава
ЕВА чорапи
Гумен надворешен ѓон
Боја на производот: Јадро црна / Основна црна / Облак бела
Шифра на производ: GY4727

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
HUQX4SP62L

EAN /   код

EAN /   код
AN9CK034SN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.