0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
5 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE

ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0 LOW CLASSIC VINTAGE

Deus Sport
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Овие машки патики се подготвени за секојдневно носење без разлика на приликата.

Тие се вклопуваат во секоја гардероба со непогрешлива кошаркарска инспирација и смели детали кои се директно надвор од архивата на Адидас, вклучувајќи велур 3-Stripes.

Гумениот ѓон за обезбедува стабилна и удобна основа за целодневна употреба.

 • Машки lifestyle патики
 • Regular Fit
 • Со врвки
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Текстилна постава
 • Внатрешност ЕВА
 • Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
ZUQX495UF0

EAN /   код

EAN /   код
ANBDK0338X
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Овие машки патики се подготвени за секојдневно носење без разлика на приликата.

Тие се вклопуваат во секоја гардероба со непогрешлива кошаркарска инспирација и смели детали кои се директно надвор од архивата на Адидас, вклучувајќи велур 3-Stripes.

Гумениот ѓон за обезбедува стабилна и удобна основа за целодневна употреба.

 • Машки lifestyle патики
 • Regular Fit
 • Со врвки
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Текстилна постава
 • Внатрешност ЕВА
 • Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
ZUQX495UF0

EAN /   код

EAN /   код
ANBDK0338X
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.