0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle BREAKNET 2.0
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle BREAKNET 2.0
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle BREAKNET 2.0
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle BREAKNET 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle BREAKNET 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle BREAKNET 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle BREAKNET 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle BREAKNET 2.0

ADIDAS Машки патики lifestyle BREAKNET 2.0

Deus Sport
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Овие модерни машки патики се изразителен моден избор за секого кој го цени комфоротот и стилот.

Изработени од квалитетни материјали, патиките обезбедуваат удобност и издржливост.

Со својот современ дизајн и динамични детали, овие патики се одличен додаток за вашата гардероба.

  • Машки lifestyle патики
  • Боја: Црна
  • Синтетички горен дел
  • Синтетичка постава
  • Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
91L7NFW2V0

EAN /   код

EAN /   код
ANGG6HMGDA
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Овие модерни машки патики се изразителен моден избор за секого кој го цени комфоротот и стилот.

Изработени од квалитетни материјали, патиките обезбедуваат удобност и издржливост.

Со својот современ дизајн и динамични детали, овие патики се одличен додаток за вашата гардероба.

  • Машки lifestyle патики
  • Боја: Црна
  • Синтетички горен дел
  • Синтетичка постава
  • Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
91L7NFW2V0

EAN /   код

EAN /   код
ANGG6HMGDA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.