0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle PARK ST
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle PARK ST
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle PARK ST
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle PARK ST
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle PARK ST
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle PARK ST
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle PARK ST
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle PARK ST

ADIDAS Машки патики lifestyle PARK ST

Deus Sport
4.590 ДЕНЗаштеда 918 ДЕН
3.672ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Боја-Црна
Гумен надворешен ѓон
Синтетичка постава

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
5BL7NGVVO7

EAN /   код

EAN /   код
AN9H6HM8E8
4.590 ДЕНЗаштеда 918 ДЕН
3.672ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Боја-Црна
Гумен надворешен ѓон
Синтетичка постава

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
5BL7NGVVO7

EAN /   код

EAN /   код
AN9H6HM8E8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.