0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0

ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0

Deus Sport
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Овие модерни машки патики се совршен избор за оние кои ја ценат удобноста, стилот и високата перформанса. Изработени од висококвалитетни материјали, овие патики обезбедуваат прилагодливост и долготраен комфорт.

Со својот модерен и елегантен дизајн, патиките се вклопуваат во различни стилови на облекување и се прилагодуваат на различни прилики.

Со овие патики, ќе добиете не само одличен изглед туку и функционален пар обувки што ќе ви обезбеди сигурност и удобност во секој момент.

  • Машки lifestyle патики
  • Боја-Сива
  • Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
F6L7NI0O3J

EAN /   код

EAN /   код
ANZI6HMCQR
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Овие модерни машки патики се совршен избор за оние кои ја ценат удобноста, стилот и високата перформанса. Изработени од висококвалитетни материјали, овие патики обезбедуваат прилагодливост и долготраен комфорт.

Со својот модерен и елегантен дизајн, патиките се вклопуваат во различни стилови на облекување и се прилагодуваат на различни прилики.

Со овие патики, ќе добиете не само одличен изглед туку и функционален пар обувки што ќе ви обезбеди сигурност и удобност во секој момент.

  • Машки lifestyle патики
  • Боја-Сива
  • Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
F6L7NI0O3J

EAN /   код

EAN /   код
ANZI6HMCQR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.