0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0

ADIDAS Машки патики lifestyle VS PACE 2.0

Deus Sport
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Маслинеста

Големина

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Гумен надворешен ѓон
Боја-Зелена

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
Y9L7N9AZ8M

EAN /   код

EAN /   код
AN5I6HMUBH
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Гумен надворешен ѓон
Боја-Зелена

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
Y9L7N9AZ8M

EAN /   код

EAN /   код
AN5I6HMUBH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.