0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2
Selected image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2
Selected image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2
Selected image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2
Selected image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2
Selected image for ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2

ADIDAS Машки патики Performance MANA BOUNCE 2

Deus Sport
4.890 ДЕНЗаштеда 1.956 ДЕН
2.934ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Машки патики за трчање
Мрежестиот горен дел со синтетички прекривки за поддршка за дишење
Технологија на среден ѓон BOUNCE™, за врвно амортизирање и враќање на енергијата
Преклопувања на хаптички печатење
adidas ARAMIS тестирање горниот дел
Гумениот надворешен ѓон ADIWEAR™ обезбедува влечење и екстремна издржливост

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
QPRX4CGECV

EAN /   код

EAN /   код
ANUGK03Q58
4.890 ДЕНЗаштеда 1.956 ДЕН
2.934ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки патики за трчање
Мрежестиот горен дел со синтетички прекривки за поддршка за дишење
Технологија на среден ѓон BOUNCE™, за врвно амортизирање и враќање на енергијата
Преклопувања на хаптички печатење
adidas ARAMIS тестирање горниот дел
Гумениот надворешен ѓон ADIWEAR™ обезбедува влечење и екстремна издржливост

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
QPRX4CGECV

EAN /   код

EAN /   код
ANUGK03Q58
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.