0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики PUREBOOST 22 GW8588 црни
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики PUREBOOST 22 GW8588 црни
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики PUREBOOST 22 GW8588 црни
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики PUREBOOST 22 GW8588 црни
Selected image for ADIDAS Машки патики PUREBOOST 22 GW8588 црни
Selected image for ADIDAS Машки патики PUREBOOST 22 GW8588 црни
Selected image for ADIDAS Машки патики PUREBOOST 22 GW8588 црни
Selected image for ADIDAS Машки патики PUREBOOST 22 GW8588 црни

ADIDAS Машки патики PUREBOOST 22 GW8588 црни

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
8.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• КОМФОРТ: Чувствувајте ја удобноста со секој чекор со патиките ADIDAS PUREBOOST 22. Средниот ѓон BOOST обезбедува исклучително враќање на енергијата, овозможувајќи ви да трчате подолго и поефикасно.

• ФЛЕКСИБИЛНОСТ: Благодарение на Stretchweb ѓонот, овие патики природно се виткаат со ногата, давајќи ви енергично чувство при трчање или одење.

• ДИЗАЈН: Црно-белиот дизајн со карбонски детали ги прави овие патики стилски универзални, совршени за спортски активности или секојдневен изглед.

• БРЕНД: АДИДАС, лидер во спортска опрема, гарантира квалитет и иновативност кои се препознатливи во светот на спортот. Овие патики се одраз на долгогодишната традиција и мисија на брендот.

• UNISEX: Дизајнирани за секого, патиките ADIDAS PUREBOOST 22 се унисекс модел, што ги прави идеален избор за мажи и жени кои го ценат квалитетот и функционалноста.

ADIDAS PUREBOOST 22 патики се создадени за оние кои бараат оптимална комбинација на удобност и перформанси. Со технологијата BOOST во средниот ѓон, секој чекор ќе биде полн со енергија, додека флексибилниот Stretchweb ѓон ќе ги следи природните движења на вашето стапало. Без разлика дали трчате на кратки или долги патеки, овие патики ќе ви ја дадат потребната поддршка.

Елегантниот црно-бел дизајн со карбонски акценти ги прави совршен избор не само за трчање, туку и за секојдневно носење. ADIDAS е познат по својата посветеност на квалитетот и иновативноста, а моделот PUREBOOST 22 не е исклучок. Овие патики се одраз на бренд кој е синоним за врвна спортска опрема.

Без разлика дали сте маж или жена, ADIDAS PUREBOOST 22 совршено ќе се вклопи во вашиот активен животен стил. Унисекс дизајнот овозможува овие патики лесно да се комбинираат со различни стилови и да бидат дел од вашата секојдневна гардероба.

Не ја пропуштајте можноста да ги подобрите вашите спортски перформанси и стил. Изберете ADIDAS PUREBOOST 22 патики и самоуверено влезете во секоја нова авантура. Посетете ја нашата страница и откријте повеќе за овој извонреден модел.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Индонезија
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
EIRP9XE2H0

EAN /   код

EAN /   код
4065419719086
8.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• КОМФОРТ: Чувствувајте ја удобноста со секој чекор со патиките ADIDAS PUREBOOST 22. Средниот ѓон BOOST обезбедува исклучително враќање на енергијата, овозможувајќи ви да трчате подолго и поефикасно.

• ФЛЕКСИБИЛНОСТ: Благодарение на Stretchweb ѓонот, овие патики природно се виткаат со ногата, давајќи ви енергично чувство при трчање или одење.

• ДИЗАЈН: Црно-белиот дизајн со карбонски детали ги прави овие патики стилски универзални, совршени за спортски активности или секојдневен изглед.

• БРЕНД: АДИДАС, лидер во спортска опрема, гарантира квалитет и иновативност кои се препознатливи во светот на спортот. Овие патики се одраз на долгогодишната традиција и мисија на брендот.

• UNISEX: Дизајнирани за секого, патиките ADIDAS PUREBOOST 22 се унисекс модел, што ги прави идеален избор за мажи и жени кои го ценат квалитетот и функционалноста.

ADIDAS PUREBOOST 22 патики се создадени за оние кои бараат оптимална комбинација на удобност и перформанси. Со технологијата BOOST во средниот ѓон, секој чекор ќе биде полн со енергија, додека флексибилниот Stretchweb ѓон ќе ги следи природните движења на вашето стапало. Без разлика дали трчате на кратки или долги патеки, овие патики ќе ви ја дадат потребната поддршка.

Елегантниот црно-бел дизајн со карбонски акценти ги прави совршен избор не само за трчање, туку и за секојдневно носење. ADIDAS е познат по својата посветеност на квалитетот и иновативноста, а моделот PUREBOOST 22 не е исклучок. Овие патики се одраз на бренд кој е синоним за врвна спортска опрема.

Без разлика дали сте маж или жена, ADIDAS PUREBOOST 22 совршено ќе се вклопи во вашиот активен животен стил. Унисекс дизајнот овозможува овие патики лесно да се комбинираат со различни стилови и да бидат дел од вашата секојдневна гардероба.

Не ја пропуштајте можноста да ги подобрите вашите спортски перформанси и стил. Изберете ADIDAS PUREBOOST 22 патики и самоуверено влезете во секоја нова авантура. Посетете ја нашата страница и откријте повеќе за овој извонреден модел.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Индонезија
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
EIRP9XE2H0

EAN /   код

EAN /   код
4065419719086
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.