0 thumbnail image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
1 thumbnail image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
2 thumbnail image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
3 thumbnail image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
4 thumbnail image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
5 thumbnail image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
Selected image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
Selected image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
Selected image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
Selected image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
Selected image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели
Selected image for ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели

ADIDAS Mашки патики SHOWTHEWAY 2.0 GY6346 Бели

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.800 ДЕНЗаштеда 1.810 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

• Патики создаддени за целодневна удобност, без разлика дали станува збор за трчање, или некое урбано истражување. 
• Патиките adidas NMD_R1 се авангардна верзија на оригиналниот модел од 80-тите, со обоени рабовии обоени врвови од тантела за модерен допир. 
• Горниот дел е изработен со растегливи мрежи за да се адаптира на  обликот на стапалото и да овозможи  врвна удобност.
• Долгите патувања на работа и лизгавите тротоари повеќе не се проблем, благодарение на гумениот надворешен ѓон и засилено амортизирање под вашите стапала. 
• Горниот дел на овие патики е изработен со влакна со високи перформанси што содржи 50% Parley Ocean Plastic, материјал создаден од рециклиран пластичен отпад што е собран од острови, плажи и крајбрежја, за да се спречи загадувањето на океаните. 
• Останатите 50% се направени од рециклиран полиестер.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
46

Материјал

Материјал за крампон
ИД

Ананас ID

Шифра на производот
3CUP9DSCA1

EAN /   код

EAN /   код
4065418534505
3.800 ДЕНЗаштеда 1.810 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• Патики создаддени за целодневна удобност, без разлика дали станува збор за трчање, или некое урбано истражување. 
• Патиките adidas NMD_R1 се авангардна верзија на оригиналниот модел од 80-тите, со обоени рабовии обоени врвови од тантела за модерен допир. 
• Горниот дел е изработен со растегливи мрежи за да се адаптира на  обликот на стапалото и да овозможи  врвна удобност.
• Долгите патувања на работа и лизгавите тротоари повеќе не се проблем, благодарение на гумениот надворешен ѓон и засилено амортизирање под вашите стапала. 
• Горниот дел на овие патики е изработен со влакна со високи перформанси што содржи 50% Parley Ocean Plastic, материјал создаден од рециклиран пластичен отпад што е собран од острови, плажи и крајбрежја, за да се спречи загадувањето на океаните. 
• Останатите 50% се направени од рециклиран полиестер.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
46

Материјал

Материјал за крампон
ИД

Ананас ID

Шифра на производот
3CUP9DSCA1

EAN /   код

EAN /   код
4065418534505
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.