0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
5 thumbnail image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
Selected image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
Selected image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
Selected image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
Selected image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
Selected image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN
Selected image for ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN

ADIDAS Машки патики TENSAUR RUN

Deus Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Розова

Големина

Опис на производот

Детски патики
Направете ги ремените на овие адидас чевли за доенчиња и оставете го вашето малечко да тргне и да си игра. Единечниот ѓон EVA додава поддршка додека лазат, а подоцна се обидуваат да застанат. Како и нивното плишано мече или кучето, овие чевли се совршен придружник за нивните секојдневни авантури.
Редовно вклопување
Шифра на производ: GZ5854
Горниот дел од мрежната мешавина
Текстилна постава
Боја: јасна розова / јадро бела / јасна розова
Едноделен ЕВА единствен ѓон
Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розова
Пол
Машки
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
R2RX4USB30

EAN /   код

EAN /   код
AN8BK03EMH
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Детски патики
Направете ги ремените на овие адидас чевли за доенчиња и оставете го вашето малечко да тргне и да си игра. Единечниот ѓон EVA додава поддршка додека лазат, а подоцна се обидуваат да застанат. Како и нивното плишано мече или кучето, овие чевли се совршен придружник за нивните секојдневни авантури.
Редовно вклопување
Шифра на производ: GZ5854
Горниот дел од мрежната мешавина
Текстилна постава
Боја: јасна розова / јадро бела / јасна розова
Едноделен ЕВА единствен ѓон
Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розова
Пол
Машки
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
R2RX4USB30

EAN /   код

EAN /   код
AN8BK03EMH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.