0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
5 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0

ADIDAS Машки патики VL COURT 2.0

Deus Sport
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Машки lifestyle патики
орен дел од велур со разделени велур со дизајн со T-пети и синтетички прекривки
Ткаена етикета на адидас на јазикот
Удобна текстилна постава
Зашиени 3-ленти
ЕВА чорапче со матрица за амортизирање
Гумен ѓон за чаши
Главни материјали: кожа и синтетички горен дел / Текстилна облога / гумен надворешен ѓон
Боја на производот: Колегиум морнарица / Облак бела / Облак бела
Шифра на производ: DA9854

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
N1RX42VD67

EAN /   код

EAN /   код
AN1HK032UQ
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки lifestyle патики
орен дел од велур со разделени велур со дизајн со T-пети и синтетички прекривки
Ткаена етикета на адидас на јазикот
Удобна текстилна постава
Зашиени 3-ленти
ЕВА чорапче со матрица за амортизирање
Гумен ѓон за чаши
Главни материјали: кожа и синтетички горен дел / Текстилна облога / гумен надворешен ѓон
Боја на производот: Колегиум морнарица / Облак бела / Облак бела
Шифра на производ: DA9854

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
N1RX42VD67

EAN /   код

EAN /   код
AN1HK032UQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.