0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
5 thumbnail image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0

ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0

Deus Sport
4.390ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
2DBLX8MTF2

EAN /   код

EAN /   код
AN59OOWMUD
4.390ДЕН

Опис на производот

ADIDAS Машки патики VL COURT 3.0

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
2DBLX8MTF2

EAN /   код

EAN /   код
AN59OOWMUD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.