Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10

ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10

Deus Sport
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за трчање
Мека пета LIGHTMOTION
Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
HAL7NSKO0G

EAN /   код

EAN /   код
ANJ96HM9EN
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за трчање
Мека пета LIGHTMOTION
Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
HAL7NSKO0G

EAN /   код

EAN /   код
ANJ96HM9EN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.