Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Slike ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10

ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10

Deus Sport
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за трчање
Боја-Сива
Мека пета LIGHTMOTION
Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
Y1UVN381A3

EAN /   код

EAN /   код
ANWC6HMD9R
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за трчање
Боја-Сива
Мека пета LIGHTMOTION
Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
Y1UVN381A3

EAN /   код

EAN /   код
ANWC6HMD9R
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.