0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Selected image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Selected image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Selected image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Selected image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10
Selected image for ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10

ADIDAS Машки патики за трчање DURAMO 10

Deus Sport
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Овие машки патики за трчање се одличен избор за активни личности кои го ценат комфорот и стилот.

Изработени со висококвалитетни материјали, патиките обезбедуваат долготраен комфор и поддршка за време на трчање и физички активности. 

Овие патики ги спојуваат високиот перформанс со модерниот стил, чинејќи ги идеален избор за секој кој води активен начин на живот и модерен изглед.

  • Боја: Црна
  • Мека пета LIGHTMOTION
  • Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
I2UVNZW0QV

EAN /   код

EAN /   код
AN3C6HMWE4
3.790 ДЕНЗаштеда 758 ДЕН
3.032ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Овие машки патики за трчање се одличен избор за активни личности кои го ценат комфорот и стилот.

Изработени со висококвалитетни материјали, патиките обезбедуваат долготраен комфор и поддршка за време на трчање и физички активности. 

Овие патики ги спојуваат високиот перформанс со модерниот стил, чинејќи ги идеален избор за секој кој води активен начин на живот и модерен изглед.

  • Боја: Црна
  • Мека пета LIGHTMOTION
  • Гумен надворешен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
I2UVNZW0QV

EAN /   код

EAN /   код
AN3C6HMWE4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.