Slike ADIDAS Maшки шорцеви AEROREADY ESSENTIALS CHELSEA
Slike ADIDAS Maшки шорцеви AEROREADY ESSENTIALS CHELSEA

ADIDAS Maшки шорцеви AEROREADY ESSENTIALS CHELSEA

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки шорцеви

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
5IE5B244US

EAN /   код

EAN /   код
ANZRKIA0JR
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки шорцеви

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
5IE5B244US

EAN /   код

EAN /   код
ANZRKIA0JR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.