Selected image for ADIDAS Maшки шорцеви AEROREADY ESSENTIALS CHELSEA

ADIDAS Maшки шорцеви AEROREADY ESSENTIALS CHELSEA

Deus Sport
1.590 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
1.272ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машки шорцеви

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
HLE5BYCYPB

EAN /   код

EAN /   код
ANRRKIAQ86
1.590 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
1.272ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки шорцеви

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
HLE5BYCYPB

EAN /   код

EAN /   код
ANRRKIAQ86
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.