Slike ADIDAS Maшки шорцеви SHORT LENGTH SOLID
Ново
Slike ADIDAS Maшки шорцеви SHORT LENGTH SOLID
Ново

ADIDAS Maшки шорцеви SHORT LENGTH SOLID

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки шорцеви

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
7QE5B6SKF4

EAN /   код

EAN /   код
AN8RKIAINF
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки шорцеви

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
7QE5B6SKF4

EAN /   код

EAN /   код
AN8RKIAINF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.