Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS
Slike ADIDAS Машки тренерки M CB TS

ADIDAS Машки тренерки M CB TS

Deus Sport
6.190 ДЕНЗаштеда 1.238 ДЕН
4.952ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Зелена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

• Материјал - 53% памук, 47% полиестер

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
XXW65HJRPJ

EAN /   код

EAN /   код
ANRNJ13UYU
6.190 ДЕНЗаштеда 1.238 ДЕН
4.952ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Материјал - 53% памук, 47% полиестер

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
XXW65HJRPJ

EAN /   код

EAN /   код
ANRNJ13UYU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.