Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K
Slike ADIDAS Патики детски DURAMO SL K

ADIDAS Патики детски DURAMO SL K

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Не дозволувајте болните стапала да ви попречат на вашите авантури. Овие детски патики од ADIDAS ветуваат врвна удобност. Лесното амортизирање ги штити детските стапала без да им тежи. Издржливиот гумен надворешен ѓон им дава стаабилност додека трчаат и играат по цел ден.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
RLKZQEFM15

EAN /   код

EAN /   код
ANWI5NOENP
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Не дозволувајте болните стапала да ви попречат на вашите авантури. Овие детски патики од ADIDAS ветуваат врвна удобност. Лесното амортизирање ги штити детските стапала без да им тежи. Издржливиот гумен надворешен ѓон им дава стаабилност додека трчаат и играат по цел ден.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
RLKZQEFM15

EAN /   код

EAN /   код
ANWI5NOENP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.