Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K
Slike ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K

ADIDAS Патики детски HOOPS 3.0 K

Deus Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики HOOPS 3.0 K
Стилски, секојдневни патики, делумно дизајнирани од рециклирани материјали.
Елегантен, класичен стил, со врвки.
Овие ADIDAS патики нема да бидат незабележани со своите меки, затемнети линии.
Еластичниот горен дел е порабен за дополнителна удобност.
Гумениот ѓон е цврст и фексибилен за цврсто да го држи детското стапало при трчање, скокање, качување.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
AELZQOA8DY

EAN /   код

EAN /   код
ANM75NOU4D
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики HOOPS 3.0 K
Стилски, секојдневни патики, делумно дизајнирани од рециклирани материјали.
Елегантен, класичен стил, со врвки.
Овие ADIDAS патики нема да бидат незабележани со своите меки, затемнети линии.
Еластичниот горен дел е порабен за дополнителна удобност.
Гумениот ѓон е цврст и фексибилен за цврсто да го држи детското стапало при трчање, скокање, качување.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
AELZQOA8DY

EAN /   код

EAN /   код
ANM75NOU4D
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.