0 thumbnail image for ADIDAS Патики детски HOOPS MID 3.0 K
1 thumbnail image for ADIDAS Патики детски HOOPS MID 3.0 K
2 thumbnail image for ADIDAS Патики детски HOOPS MID 3.0 K
3 thumbnail image for ADIDAS Патики детски HOOPS MID 3.0 K
Selected image for ADIDAS Патики детски HOOPS MID 3.0 K
Selected image for ADIDAS Патики детски HOOPS MID 3.0 K
Selected image for ADIDAS Патики детски HOOPS MID 3.0 K
Selected image for ADIDAS Патики детски HOOPS MID 3.0 K

ADIDAS Патики детски HOOPS MID 3.0 K

Deus Sport
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Додадете стил од теренот во гаредобата на вашиот љубител на кошарка.
Овие адидас детски патики ја носат поддршката и стабилноста на кошаркарски патики на секојдневната патика.
Горниот дел од синтетична кожа им дава издигнат изглед додека ги издржува чевлите доволно лесни за лесно движење.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Големина
39 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
0727N5TNTL

EAN /   код

EAN /   код
ANY8RTMJD4
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Додадете стил од теренот во гаредобата на вашиот љубител на кошарка.
Овие адидас детски патики ја носат поддршката и стабилноста на кошаркарски патики на секојдневната патика.
Горниот дел од синтетична кожа им дава издигнат изглед додека ги издржува чевлите доволно лесни за лесно движење.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Големина
39 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
0727N5TNTL

EAN /   код

EAN /   код
ANY8RTMJD4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.