0 thumbnail image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни
1 thumbnail image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни
2 thumbnail image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни
3 thumbnail image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни
4 thumbnail image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни
Selected image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни
Selected image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни
Selected image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни
Selected image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни
Selected image for ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни

ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Опис на производот

ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
VMNPX1WPN4

EAN /   код

EAN /   код
ANTMA5W868
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Патики детски женски DURAMO SL K, црни

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
VMNPX1WPN4

EAN /   код

EAN /   код
ANTMA5W868
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.