0 thumbnail image for ADIDAS Патики детски женски V JOG CMF INF
1 thumbnail image for ADIDAS Патики детски женски V JOG CMF INF
2 thumbnail image for ADIDAS Патики детски женски V JOG CMF INF
Selected image for ADIDAS Патики детски женски V JOG CMF INF
Selected image for ADIDAS Патики детски женски V JOG CMF INF
Selected image for ADIDAS Патики детски женски V JOG CMF INF

ADIDAS Патики детски женски V JOG CMF INF

Deus Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

ADIDAS Патики детски женски V JOG CMF INF

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
ZAB5FUGRBE

EAN /   код

EAN /   код
ANXULD9GCX
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Патики детски женски V JOG CMF INF

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
ZAB5FUGRBE

EAN /   код

EAN /   код
ANXULD9GCX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.