Slike ADIDAS Патики EQ21 RUN
Slike ADIDAS Патики EQ21 RUN
Slike ADIDAS Патики EQ21 RUN
Slike ADIDAS Патики EQ21 RUN
Slike ADIDAS Патики EQ21 RUN
Slike ADIDAS Патики EQ21 RUN
Slike ADIDAS Патики EQ21 RUN
Slike ADIDAS Патики EQ21 RUN

ADIDAS Патики EQ21 RUN

Deus Sport
4.990 ДЕНЗаштеда 1.497 ДЕН
3.493ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Кога трчањето е вашиот спорт, нема ништо што го сакате повеќе од тоа секојдневно трчање. Најавете милји во врвна удобност кога ги врзувате овие чевли на Адидас. Горниот дел што дише ги одржува стапалата ладни и свежи во топлите денови. Лесното амортизирање го прави секој чекор попријатен.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
WDXU0IFZGN

EAN /   код

EAN /   код
ANAUR2ZIXY
4.990 ДЕНЗаштеда 1.497 ДЕН
3.493ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Кога трчањето е вашиот спорт, нема ништо што го сакате повеќе од тоа секојдневно трчање. Најавете милји во врвна удобност кога ги врзувате овие чевли на Адидас. Горниот дел што дише ги одржува стапалата ладни и свежи во топлите денови. Лесното амортизирање го прави секој чекор попријатен.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
WDXU0IFZGN

EAN /   код

EAN /   код
ANAUR2ZIXY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.