Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K

ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Поставете ги да ги следат стапките на тениските великани. Овие детски адидас чевли имаат елегантен изглед инспириран од стилот на дворот од 70-тите. Гумениот ѓон за чаши се витка и се фаќа за мазни и сигурни чекори.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
39 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
CPVU0I4YDD

EAN /   код

EAN /   код
ANAHR2Z0Z8
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Поставете ги да ги следат стапките на тениските великани. Овие детски адидас чевли имаат елегантен изглед инспириран од стилот на дворот од 70-тите. Гумениот ѓон за чаши се витка и се фаќа за мазни и сигурни чекори.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
39 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
CPVU0I4YDD

EAN /   код

EAN /   код
ANAHR2Z0Z8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.