0 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
1 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
2 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
3 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
4 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K

ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Поставете ги да ги следат стапките на тениските великани.

Овие детски адидас чевли имаат елегантен изглед инспириран од стилот на дворот од 70-тите.

Гумениот ѓон за чаши се витка и се фаќа за мазни и сигурни чекори.

 

Карактеристики;

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Женски
 • Боја: Бела
 • Лице: Синтетика
 • Постава: Текстил Ѓон: Гума
 • Дизајн: Патики-ниски

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
37 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
F7WU06J5MR

EAN /   код

EAN /   код
ANZER2ZEQ5
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Поставете ги да ги следат стапките на тениските великани.

Овие детски адидас чевли имаат елегантен изглед инспириран од стилот на дворот од 70-тите.

Гумениот ѓон за чаши се витка и се фаќа за мазни и сигурни чекори.

 

Карактеристики;

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Женски
 • Боја: Бела
 • Лице: Синтетика
 • Постава: Текстил Ѓон: Гума
 • Дизајн: Патики-ниски

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
37 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
F7WU06J5MR

EAN /   код

EAN /   код
ANZER2ZEQ5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.