0 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
1 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
2 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
3 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
4 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K

ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0 K

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Поставете ги да ги следат стапките на тениските великани. Овие детски адидас чевли имаат елегантен изглед инспириран од стилот на дворот од 70-тите. Гумениот ѓон за чаши се витка и се фаќа за мазни и сигурни чекори.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
37 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
ATWU0LR5NU

EAN /   код

EAN /   код
ANMBR2ZCBT
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Поставете ги да ги следат стапките на тениските великани. Овие детски адидас чевли имаат елегантен изглед инспириран од стилот на дворот од 70-тите. Гумениот ѓон за чаши се витка и се фаќа за мазни и сигурни чекори.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
37 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
ATWU0LR5NU

EAN /   код

EAN /   код
ANMBR2ZCBT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.