0 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
1 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
2 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
3 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
4 thumbnail image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Selected image for ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0

ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0

Deus Sport
4.990 ДЕНЗаштеда 998 ДЕН
3.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Кога би можеле да имате само еден пар патики, ова би можеле да бидат тие. Овие чевли на adidas Grand Court со класичните 3-Stripes ја одржуваат играта на вашите патики остра и чиста. Cloudfoam Comfort амортизацијата ја одржува внатрешноста мека и перница. Спојте ги со која било од вашите омилени панталони бидејќи тие ќе ве одведат секаде и секаде.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
41 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
2TVU0GF0Q1

EAN /   код

EAN /   код
ANAOR2ZONE
4.990 ДЕНЗаштеда 998 ДЕН
3.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Кога би можеле да имате само еден пар патики, ова би можеле да бидат тие. Овие чевли на adidas Grand Court со класичните 3-Stripes ја одржуваат играта на вашите патики остра и чиста. Cloudfoam Comfort амортизацијата ја одржува внатрешноста мека и перница. Спојте ги со која било од вашите омилени панталони бидејќи тие ќе ве одведат секаде и секаде.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
41 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
2TVU0GF0Q1

EAN /   код

EAN /   код
ANAOR2ZONE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.