Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0
Slike ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0

ADIDAS Патики GRAND COURT 2.0

Deus Sport
4.990 ДЕНЗаштеда 998 ДЕН
3.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Кога би можеле да имате само еден пар патики, ова би можеле да бидат тие. Овие чевли на adidas Grand Court со класичните 3-Stripes ја одржуваат играта на вашите патики остра и чиста. Cloudfoam Comfort амортизацијата ја одржува внатрешноста мека и перница. Спојте ги со која било од вашите омилени панталони бидејќи тие ќе ве одведат секаде и секаде.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
FWVU0VGI95

EAN /   код

EAN /   код
ANKLR2ZIEI
4.990 ДЕНЗаштеда 998 ДЕН
3.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Кога би можеле да имате само еден пар патики, ова би можеле да бидат тие. Овие чевли на adidas Grand Court со класичните 3-Stripes ја одржуваат играта на вашите патики остра и чиста. Cloudfoam Comfort амортизацијата ја одржува внатрешноста мека и перница. Спојте ги со која било од вашите омилени панталони бидејќи тие ќе ве одведат секаде и секаде.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
FWVU0VGI95

EAN /   код

EAN /   код
ANKLR2ZIEI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.