0 thumbnail image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини
1 thumbnail image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини
2 thumbnail image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини
3 thumbnail image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини
4 thumbnail image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини

ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини

Deus Sport
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
C1SBYFHG0J

EAN /   код

EAN /   код
ANITA5W6U4
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Патики машки ALPHAEDGE +, сини

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
C1SBYFHG0J

EAN /   код

EAN /   код
ANITA5W6U4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.