Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини
Slike ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини

ADIDAS Патики машки cosmic 2 m, сини

Deus Sport
3.690 ДЕНЗаштеда 1.476 ДЕН
2.214ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за трчање Cosmic 2 M од ADIDAS нудат лесно трчање. Горниот дел без рабови е мрежаст, а влошката го одржрува стапалото проветрено. Средниот ѓон од Cloudfoam обезбедува врвна удобност.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
94SPX3E15R

EAN /   код

EAN /   код
AN0H75WC3J
3.690 ДЕНЗаштеда 1.476 ДЕН
2.214ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машки патики за трчање Cosmic 2 M од ADIDAS нудат лесно трчање. Горниот дел без рабови е мрежаст, а влошката го одржрува стапалото проветрено. Средниот ѓон од Cloudfoam обезбедува врвна удобност.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
94SPX3E15R

EAN /   код

EAN /   код
AN0H75WC3J
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.