0 thumbnail image for ADIDAS Патики машки DAILY 3.0, темно сиви
1 thumbnail image for ADIDAS Патики машки DAILY 3.0, темно сиви
2 thumbnail image for ADIDAS Патики машки DAILY 3.0, темно сиви
3 thumbnail image for ADIDAS Патики машки DAILY 3.0, темно сиви
Selected image for ADIDAS Патики машки DAILY 3.0, темно сиви
Selected image for ADIDAS Патики машки DAILY 3.0, темно сиви
Selected image for ADIDAS Патики машки DAILY 3.0, темно сиви
Selected image for ADIDAS Патики машки DAILY 3.0, темно сиви

ADIDAS Патики машки DAILY 3.0, темно сиви

Deus Sport
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Машки патики DAILY 3.0 од ADIDAS
Класични, со врвки
Горниот дел е од канвас, со влошка која овозможува проветрување
Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
IVRPX987CQ

EAN /   код

EAN /   код
ANGT75W7TV
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки патики DAILY 3.0 од ADIDAS
Класични, со врвки
Горниот дел е од канвас, со влошка која овозможува проветрување
Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
IVRPX987CQ

EAN /   код

EAN /   код
ANGT75W7TV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.